Головна » Статті » Методична скарбничка

У розділі матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Анотація

Анотація один з найбільш затребуваних матеріалів, що додаються до наукової статті. Анотація до статті виконує важливу функцію вона повинна переконати редактора та інших читачів, що надається робота дійсно цікава, що її необхідно прочитати. По суті, анотація на статтю це своєрідна міні-характеристика, в ній описується суть проведеного дослідження, розглядається його актуальність, а також додаються контактні дані автора.

Крім характеристики теми і проблеми, порушеної в роботі, анотація до статті повинна описувати цілі дослідження та його результати. Анотація на статтю визначає, що нового можна дізнатися з даної роботи, чим вона відрізняється в позитивну сторону від родинних по темі робіт. Коли почнете писати анотацію до статті, врахуйте, що вона не повинна бути занадто довгою - середній обсяг анотації зазвичай становить 500 друкованих знаків.

Зразки анотацій до наукових статей:

Щиро сподіваємося, що представлена на цій сторінці інформація виявиться корисною авторам. Запрошуємо зацікавлених авторів для публікації наукових матеріалів у журналах нашого видавництва:

Фрази, рекомендовані для написання анотації до наукової статті:

У даній статті розглядається проблема… Обгрунтовується ідея про те, що… Простежується. У статті зачіпається тема.

Дається порівняння. Стаття присвячена комплексному дослідженню. Метою статті є аналіз вивчення.

Стаття присвячена феномену. У статті розкриваються проблеми. Особливу увагу приділено.

У статті аналізується. Автор доходить висновку, що.

Основна увага в роботі автор акцентує на. Виділяються і описуються характерні особливості. У статті з’ясовано особливості.

На основі вивчення встановлено. Стаття присвячена пильному  аналізу. На підставі аналізу. , А також залучення. встановлюється, що. Стаття присвячена актуальній на сьогоднішній день проблемі.

Ця проблема мало вивчена і потребує подальших досліджень. У статті узагальнено новий ма-теріал з досліджуваної теми, вводяться в науковий обіг. Автором запропоновані.

Робота має міждисциплінарний характер, написана на стику… Основний зміст дослідження становить аналіз. Такий погляд буде цікавий фахівцям в області. У статті йдеться про. Стаття присвячена детальному аналізу.

Значна увага приділяється. На закінчення розкривається. Стаття розкриває зміст поняття. Ав-тор простежує становлення.

Узагальнюється практичний досвід. У статті досліджуються характерні ознаки.

У статті розглядаються ключові етапи. В якості дослідницької задачі авторами була визначена спроба оцінити. У статті розкриваються процеси. Стаття підводить деякі підсумки вивчення.

Автор дає узагальнену характеристику. Даний напрямок доповнюється також розглядом. Об-грунтовується думка про те, що. У статті проаналізовано концепції. В якості ключового дока-зу. використовується.

У статті наведено аналіз поглядів дослідників. Дискусійним продовжує залишатися питання про. У даній статті зроблена спроба розкрити основні причини. У статті викладаються погля-ди на. Автор прагне простежити процес.

У статті дано аналіз наукових пошуків.

Наприклад   

Для розкриття зазначеної теми автором глибоко досліджені теоретичні аспекти порушеної проблеми і обґрунтовано практичне значення результатів дослідження.

Теоретично-практична значущість  дослідження полягає в тому, що :

розкрита сутність інноваційних, в тому числі інтерактивних технологій навчання;

висвітлена методика їх використання на різних етапах уроку;

досліджені психолого-педагогічні умови ефективної реалізації інноваційних технологій;

теоретично обґрунтована і експериментально перевірена результативність створення інноваційного простору на уроках, що стимулює мотивовану участь і викладачів і учнів в інноваційній діяльності;

результати апробації сприяли моделюванню інноваційної діяльності на уроках іншими викладачами;

матеріали дослідження можуть бути використанні в практичній діяльності викладачів будь-якого предмету.

 

Опорні алгоритми | Переглядів: 2748 | Author: Велика ТП | Додав: maqna_T | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (1)

в)   квест - пошук  щастя в знаннях.

Як відомо, квест (англ. quest – пошук, пошук щастя / знання / істини, пошук пригод) – інтелектуальне змагання з елементами рольової гри, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими учасниками.

Учні ліцею все-таки діти ,звичайно, вони залюбки підтримують ігрові форми роботи . На мою думку гра-квест та веб-квест - ті форми , які вписуються в технологію методу проектів.

Опорні алгоритми | Переглядів: 393 | Author: Велика Тетяна Петрівна | Додав: maqna_T | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (0)

Формування соціально-свідомої особистості засобами ІКТ.

                                                         "Lernen mit Kopf, Herz und Hand."- 

                          Вчитися розумом,серцем і руками (А.Флітнер) 

Вступ

а)метод проектів-перспективна технологія навчання;

б)дослідницька діяльність - змістовна форма для проектної технології;

в) квест - пошук  щастя в знаннях;

г) веб-квест проектна форма діяльності в Інтернеті та соціальних мережах

д) найкращий спосіб вирішити проблему - вирішити її колективно.

Висновки

Сьогодні  усі світові і пропоновані останнім часом національні стандарти різних рівнів освіти за основу беруть самостійну, творчу роботу того, хто навчається. На цьому принципі базуються і новітні педагогічні технології навчання.

Метод проектів справедливо  вважається однією із перспективних технологій навчання, тому що він створює умови для творчої самореалізації учнів,  сприяє розвитку їхніх особистісних здібностей.

 Активне включення учнів у зміст тих або інших проектів дає можливість засвоїти нові способи людської діяльності в соціокультурному середовищі , а значить сприяє формуванню соціально - свідомої особистості.

Також метод проектів – одна із педагогічних технологій, зорієнтованих на застосування і набуття нових знань та вмінь  засобами ІКТ.

Опорні алгоритми | Переглядів: 455 | Author: Велика Тетяна Петрівна | Додав: maqna_T | Дата: 28.11.2015 | Коментарі (0)